Haberler

25 OCAK

TEMİZLİK VE HİJYEN !

Okul, fabrika, askeri kışla, cami lavaboları gibi sabun kullanımının yoğun olduğu yerlerde sıvı sabun bulundurmak ve sürekli sıvı sabunu takip etmek gerekmektedir.

İncele
15 AĞU

DEPOLU SABUNLUK

Okulda Sıvı Sabun Çözümleri Okulda kişisel temizliğin vazgeçilmezi sıvı sabun , sürekli , takip gerektirmeden, Depolu Sabunluk sistemi ile mümkündür.

İncele
8 AĞU

SIVI SABUN POMPASI

Depoya bağlı çalışan sabun pompaları avuç içi kullanım özelliklidir. Kolay bozulup kırılmaz. Depoyla birlikte sabunluk sistemini oluşturur. Pratik ve kullanımı kolaydır.

İncele
8 AGU

DEPOLU SABUNLUK SİSTEMİMİZ YENİLENDİ

Yeni çalışmalarımızla daha estetik, daha güzel, lavaboda daha bütünlük sağlayan Merkez Depolu Sabunluk Sistemi şaşırtmaya devam ediyor.

İncele
13 EYL

Tam 61 ilde Depolu Sabunluk Sistemimizi Kurduk !

Depolu Sabunluk Sistemi ile aşağıdaki okul, askeri kışla, fabrika gibi yerlerde sabun akıtma ünitelerinde yaşanan sorunlar bitmiş, konforlu bir kullanım sağlanmıştır.

İncele
26 KAS

Okul temizliği tuvalet ve lavabolardan başlar

El yıkama eğitimi, el yıkama alışkanlığı, sağlığımız açısından el hijyeni çok önemlidir. Çocuklarımıza sıvı sabun kullanımını öğretmek, uygulatmak, hem ailede, hem okulda gereklidir.

İncele
27 KAS

Tüm iş yeri ve fabrikalarda temizlikte kolaylık

Depolu Sıvı Sabunluk , Lavaboda sürekli sabun olmasını sağlar. Bakım istemez. Depolu sabunluk ne işe yarar? İzleyin işin özeti burda

İncele
11 ARA

Depolu Sabunluk Nedir?

    Toplu yaşam alanlarında, çoklu lavabolarda sabun aparatlarının depoya bağlanarak merkezi bir kurulumun oluşturulmasıdır. Bakım süresi uzun aralıklarla yapılabilen, lavaboda sürekli sabun olmasını sağlayan hijyenik bir sabun akıtma sistemidir. 

İncele
27 KAS

Sabun ve sabunluk sürekli lavaboda nasıl olur

Okul, fabrika, kışla, hastahane gibi çoklu lavabo olan yerlerde sürekli sabun. Pratik kurulumlu sıvı sabunluk.

İncele
11 ARA

Bu sabunluk sistemi hijyenik mi ?

Toplu yaşam alanlarında temizlik, hijyen hassas bir konudur. Söylenen; herkesin ellediği yere biz de elliyoruz. Fotoselli sabunluklar hariç, mekanik çalışan tüm sabunluklarda temas şart, ellemek zorundasınız.

İncele